Знесолювання ґрунтів

Численні наукові експерименти з людьми, отриманими природним біологічним способом без використання будь -яких хімічних добавок (такі люди включають копіти - люди, що утворюються в результаті життя глистів, а люди, отримані в результаті мікробіологічного життя спеціальних мікробів) показали, що показали Вони можуть не тільки різко збільшити врожайність будь -яких культур, але й відновити безжиттєві землі, повертати території, забруднені нафтопродуктами, важкими та радіоактивними металами, а також солоними ґрунтами.
Наша компанія пропонує метод отримання людей шляхом обробки свіжих курячих послідів з певними штамами мутагенних мікробів, вирощених у реакторах типу BGU в анаеробних умовах. 

Було встановлено, що вони ефективні для рекультивації ґрунту, що підсолюється, забруднена або забруднена.
Саллі ґрунти -це ґрунти з високим вмістом розчинних солей, а ґрунти, що несуть нафту, були забруднені вуглеводні нафти.
Коли біо -гуми вводяться в солоні ґрунти, вони можуть допомогти знизити рівень розчинних солей. Це тому, що біо -гуми можуть бути пов'язані з солями і перешкоджати їх вилуговуванню в ґрунт. 

Як результат, ґрунт стає менш сольовим і більш придатним для росту рослин.
У ґрунтах, забруднених нафтою, біо -гуми можуть допомогти розділити вуглеводні нафти. Біогуми містять природні ферменти, які можуть розкладатися вуглеводні, роблячи їх менш токсичними для рослин та інших організмів у ґрунті. Крім того, біогуми можуть бути пов'язані з вуглеводними, запобігаючи їх промивання в ґрунтові води.
Загалом, використання біо -груп для рекультивації солоних або забруднених ґрунтів є перспективним підходом, який одночасно є екологічно чистим та економічно ефективним. Зниження рівня солей та вуглеводнів нафти в ґрунті біогуми можуть допомогти відновити здоров'я та продуктивність цих пошкоджених ґрунтів.


Застосування біогуматів для рекультивації засолених ґрунтів

Illustration

Легкий -розчинний сіль (хлорид натрію в дозі 0,5 кг/м2) був покритий піском, змішаним з різними дозами нашого твердого біо -гуманського добрива (ТПВ), потім їх називають гуматами, на 1 га (0, 30, 60 і 90 T/га). 
Потім ячмінь сорту «пам’ять Чепелев» був посіяний. На кожній ділянці було посіяно 500 ячмінних насіння різноманітності пам’яті Чепелева.

Саджанці сміття спостерігалися в міру розвитку кореневої системи і досягається солоний горизонт, але рослини на місці контролю почали гинуть і вижили лише на периферії ділянки. Це не спостерігалося в районах з гуматами, і чітка різниця спостерігалася у врожайності ячменю. Ячмінь краще зростала в районах з максимальним впровадженням гуматів.

Ефективність застосування гуматів на засолених ґрунтах у дозі 0,5 кг/м2

Illustration

На графіці показано врожайність ячменю, вирощеного на ґрунтах, які були штучно засолені. Грунт був змішаний з піском і невеликою кількістю хлориду натрію (0,5 кг на квадратний метр). Різні кількості твердого біогумусного добрива (ТПВ), також відомого як гумати, були додані в ґрунт у дозах 0, 30, 60 та 90 тонн на гектар. Врожайність ячменю була виміряна та показана на графіку.

Illustration

На діаграмі показано кількість рослин та вагу зерен на ділянці на ґрунтах, які були штучно засолені. Грунт був змішаний з піском і невеликою кількістю хлориду натрію (0,5 кг на квадратний метр). Різні кількості твердого біогумусного добрива (ТПВ), також відомого як гумати, були додані в ґрунт у дозах 0, 30, 60 та 90 тонн на гектар.

Illustration

Застосування гуматів на засолених ґрунтах усуває токсичну дію легкорозчинних солей та підвищує врожайність ячменю з 0,03 т/га у контрольному варіанті до 0,9 (60 т/га) та 1,96 т/га (90 т/га).

Агрохімічні характеристики рухомої форми поживних речовин для рослин (по Кірсанову) у шарі 0-15 см

Illustration


На графіці показано концентрацію гумусу в ґрунті, який був засолений штучно. Грунт був змішаний з піском і невеликою кількістю хлориду натрію (0,5 кг на квадратний метр). В ході експерименту в грунт додавали різні дози твердого біогумусного добрива (SBR), також відомого як гумат, в кількості 0, 30, 60 і 90 тонн на гектар.

Illustration

На діаграмі показано концентрацію мобільної форми поживних речовин для рослин у ґрунтах, які були підсолені штучно. Ґрунт змішували з піском і невеликою кількістю хлориду натрію (0,5 кг на квадратний метр). Під час експерименту в ґрунт були додані різні дози суцільних біо -гуманських добрив (ТПВ), також відомі як гуматів, в ґрунті, в кількості 0, 30, 60 та 90 тонн на гектар.
Таким чином, використання гуматів спричиняє збільшення вмісту гумусу та рухомих поживних речовин для рослин у використаному ґрунті.


Катіонно-аніонний склад водного екстракту з ґрунтів ділянки (мг-е/100г ґрунту)

Illustration
Illustration
Illustration

Маса сухого залишку водного екстракту зменшується зі збільшенням дози біо -миттєвого з 0,307% у контрольному варіанті до 0,282% у версії 90 т/га ТБУ. Провідність екстракту води знижується, що вказує на зниження легко розчинних іонів, токсичних для рослин. Вміст кількості солей, токсичних для рослин в експериментальних варіантах, послідовно зменшується зі збільшенням дози гуматів. Таким чином, використання людей на сольових ґрунтах дає позитивний вплив на вирощування сільськогосподарських культур та зменшує вміст солі в ґрунті.

Made with